Tekst sponsorowany

Turystyka w naszym kraju rozwija się bardzo szybko, a to sprawia, że wiele osób połknęło bakcyla podróży. Osoby, które często wyjeżdżają kolekcjonują przeróżne gadżety podróżnicze. Doskonałym pomysłem na prezent dla podróżnika jest drewniana mapa świata na ścianę 3D. Jak ją wybrać i czemu jest dobrym pomysłem na prezent? Podpowiadamy w tym wpisie.

Wybór prezentu dla podróżnika to nie jest łatwe zadanie. Osoby, które często udają się na różne wycieczki mają już większość potrzebnych gadżetów. Trochę łatwiej jest z zakupem prezentu do mieszkania dla podróżnika, który odnalazł swoją przystań i pragnie dodać nieco podróżniczego akcentu do swojego wnętrza. Dekoracje nawiązujące do odkrywania świata mogą być ciekawym pomysłem na prezent oraz unikalnym dodatkiem do podróżniczego mieszkania. Obecnie prawdziwym hitem jest drewniana mapa świata na ścianę.

Drewniana mapa świata na ścianę – dlaczego to dobry pomysł na prezent?

Drewniana mapa na ścianę 3D to przede wszystkim doskonała dekoracja wnętrza. Świetnie sprawdza się zarówno minimalistycznych, jak i eklektycznych aranżacjach. Nie musisz się więc martwić, że obdarowany podróżnik będzie miał problem z dopasowaniem mapy do swojej aranżacji. 

Mapa 3D została wykonana z dbałością o wszystkie szczegóły z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Drewniane elementy wyprodukowano z wysokiej jakości drewna brzozowego. Różnorodne kolory zostały uzyskane dzięki zastosowaniu impregnatu, który jest całkowicie bezpieczny dla alergików. 

Warto również pamiętać, że montaż i demontaż mapy są bardzo proste. Każdy powinien sobie poradzić z tymi czynnościami bez problemu. Zestaw zawiera elementy, które ułatwia prace związane z umieszczeniem mapy na ścianie. Dwustronna taśma, na której umieścisz mapę może być naklejana zarówno na pomalowanej ścianie, jak i tapecie. W przypadku innych powierzchni warto stosować klej montażowy. Natomiast w przypadku demontażu należy użyć suszarki, która sprawi, że taśma bez problemu odklei się od ściany. 

Czy drewnianą mapę świata można personalizować? 

Wiele osób może mieć wątpliwości przy zakupie drewnianej mapy na ścianę, ponieważ wolą bardziej osobiste podarunki. Warto jednak pamiętać, że taki upominek można personalizować na wiele sposobów. Przede wszystkim taki zestaw, oprócz mapy 3D podzielonej na części i ok. 50 wysp, zawiera kilka elementów, które pomogą dowolnie zmieniać wygląd mapy. Można w nim znaleźć m.in. kompas z literami, statki, samoloty, delfiny, taśmę dwustronną 3M służącą do przyklejenia elementów mapy, taśma malarska, centymetr i nóż techniczny, a także 10 sztuk drewnianych pinezek w zestawie z klejem. To sprawia, że mapę można modyfikować na różne sposoby. 

Gotowy zestaw elementów sprawia, że dekoracja zyskuje indywidualny charakter. Jednak podróżnicy mogą dodawać własne rzeczy. Najczęściej na takiej mapie dodatkowo umieści się niewielkie zdjęcia, które można przypinać pinezkami do krajów, w których zostały wykonane. W ten łatwy sposób można stworzyć indywidualną mapę podróży.

Może Cię również zainteresować:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *